UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Temu ''miastu'' nie POmoże remont 300m torów bo to ''miasto'' jest skończone inaczej mówiąc upadłe. ''Przetargi wygrywają'' najtańsze brygady a później z 7 miesięcy robi się 17 miesięcy tak jak na Dąbka i Podchorążych. Ciekawe czy będą jakieś okresy gwarancyjne czy będzie jak na Dąbka/Odrodzenia/Ogólna - PO remoncie szyn w jezdni. Czy jacyś towarzysze jeżdżą tym skrzyżowaniem ? POdoba się PO remoncie ?