Wybrany wątek opinii

Od lat nie było takiej kumulacji inwestycji w Elblągu
Wystarczy nie kraść (2025.09.29)
@Wystarczy nie kraść - Ani to nowe linie, ani to nowy tabor. Cos tam beda dłubac przy torach.
gosc. (2025.09.29)
@Wystarczy nie kraść - Na razie to wszystko albo obietnice albo po prostu artykuły dla gawiedzi, robiące właśnie takivibe że coś się dzieje. Poczekajmy do realizacji której kolwieg obietnicy.
(2025.09.29)
@Wystarczy nie kraść - Fakt. Za pisu tego nie było
Subiektywny punkt widzenia (2025.09.29)
@Subiektywny punkt widzenia - No lepiej się nie licytuj z PISem w realizacji obietnic bo przegrasz z kretesem. "Wystarczy nie kraść" ? Jakoś przed 2015 piniędzy nie było i miało nie być (min VATprzekręt) a potem nagle się znalazły i na 500+ i wiele innych socjali, wiele inwestycji itd. Wiele z nich potem tusku blokował, wstrzymywał.... aaaaa szkoda gadać.
bundes123 (2025.09.29)
"Którykolwiek" inteligent się wypowiedział. Język polski trudna dla gawiedzi.
(2025.09.29)
Powrót do komentarzy