Wybrany wątek opinii
Od lat nie było takiej kumulacji inwestycji w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
20
18
@Wystarczy nie kraść - Ani to nowe linie, ani to nowy tabor. Cos tam beda dłubac przy torach.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
@Wystarczy nie kraść - Na razie to wszystko albo obietnice albo po prostu artykuły dla gawiedzi, robiące właśnie takivibe że coś się dzieje. Poczekajmy do realizacji której kolwieg obietnicy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Subiektywny punkt widzenia - No lepiej się nie licytuj z PISem w realizacji obietnic bo przegrasz z kretesem. "Wystarczy nie kraść" ? Jakoś przed 2015 piniędzy nie było i miało nie być (min VATprzekręt) a potem nagle się znalazły i na 500+ i wiele innych socjali, wiele inwestycji itd. Wiele z nich potem tusku blokował, wstrzymywał.... aaaaa szkoda gadać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
"Którykolwiek" inteligent się wypowiedział. Język polski trudna dla gawiedzi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0