UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Remont torowiska na skrzyżowaniu ul Dąbka/ Piłsudskiego pokazuje jak marnie zarządzane jest nasze miasto. W dobrze zarządzanym mieście taki remont zrobionoby w max 3 tygodnie by jak najkrócej utrudniać życie kierowcom / mieszkańcom i jak najszybciej oddać do ruchu tak duże skrzyżowanie. U nas trwa juz to ponad 3 miesiąc i końca nie widać nie wspominając o ulepszeniu czegokolwiek tym skrzyżowaniu.

Jamaleg

Anuluj