UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Temu ''miastu'' nie POmoże remont 300m torów bo to ''miasto'' jest skończone inaczej mówiąc upadłe. ''Przetargi wygrywają'' najtańsze brygady a później z 7 miesięcy robi się 17 miesięcy tak jak na Dąbka i Podchorążych. Ciekawe czy będą jakieś okresy gwarancyjne czy będzie jak na Dąbka/Odrodzenia/Ogólna - PO remoncie szyn w jezdni. Czy jacyś towarzysze jeżdżą tym skrzyżowaniem ? POdoba się PO remoncie ?