A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jawamwojtaniewybierałem - Katakan i vatowiecki już wiozą zielona falę pisowską Izerą. Tylko stanęli w Ostrołęce się doładować w pisowskie elektrowni
@Jawamwojtaniewybierałem - Cóż mostkiem elewów za którym ten płaczek tak tęskni prawda towarzyszu wet?
Czas na grunwaldzką bo tam jest masakra
Władze miasta powinny siąść w tramwaje i przejechać się i zobaczyć jak wygląda jazda tramwajem konstal że zdjęcia i torowiska. Brak zwrócić nowoczesnych. Inspekcja transportu drogowego powinna zatrzymać ac ten zlom na szynach.
To miasto to ogólne dziadostwo. Gromada partyjnych matołków "zarządza" tym bałaganem.
Alez cenzura na tym POrtelu o 60% okrolili moj komentarz. Cała ta ulicy to symbol niekompetencji,niegospodarnosci towarzyszy z PO,PSL,lEWICA kwww. N zalaczonym zdjeciu widac zdezelowany srodek transportu z lat 70 jak i siedzibe tuby propagandowej jak i cenzorskiej. Po przeciwnej stronie budynek z deskami w witrynach, a cała ulica to pasaz gdzie w witrynach widnieja tylko szyldy,sprzedam wynajme. Ulica przypomina ulice rodem z Miasta Prypec. Dalej glosujcie na PO,PSL,lewica a pozniej zdziwienie jak w kraju jest zle.
W zamówieniu przetargowym nie ma nic o drodze dla rowerów. Nawet kontrruchu rowerowego nie będzie...
@Jawamwójtaniewybierałem - no i widzisz !nikt cie tu nie lubi-wracaj do chaty na info
@Jawamwójtaniewybierałem - "Konstal 105Na - tramwaj wytwarzany w latach 1979-1992 przez zakłady Konstal w Chorzowie. ", " Od 1980 zaczęły napływać (do Elbląga) nowe tramwaje 805Na". - przestań kłamać pisowski mącicielu.