UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki to jest remont jak klejenie taśmą szyby w drzwiach - tu jest potrzebny remont torów w każdą stronę bo tu wszystko się wali. PO ulicach na starówce jeździ się jak PO POligonie.... - no ale czy kogoś to obchodzi ? Widać w u m czekają tylko od pierwszego do pierwszego i to jest to co ich interesuje.