A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Leon. - Nieudacznicy z PO już ten przejazd remontowali w tamtym roku. Cię ciekawe po tym remoncie przejeżdżając przez tory czuć je bardziej niż przed remontem. Za co się POwcy nie wezmą to zepsują.
Gdyby ode mnie zależało to bym zlikwidował torowisko i stworzył deptak prawdziwego zdarzenia.
@Leon. - A ten znowu z tym zawieszeniem ! Zacznij na pieszo chodzić to zmądrzejesz !!!
@Jawamwojtaniewybierałem - komentarz zamieścił "expert"od wszystkiego a w wolnej chwili twierdzi że zbiera śmieci w lesie
@okoniowaty - Nie wierz temu elektrykowi! Bzdury opowiada.
Jedyny fakt - odwrotna biegunowość.
Bystryś jak woda w kiblu. Sam sobie zmień na... proponuje władolfa
Ci twoi rodacy już zlikwidowali kilometry torów kolei wąskotorowych na Żuławach Wiślanych. Lisewo, Lichnowy, Nowy Staw, Nowa Cerkiew, Ostaszewo, Tuja - miejscowości obecnie odcięte od świata kiedyś połączone koleją wąskotorówka wszystko zniszczyła szarańcza poststropianowa. Oni tylko potrafią niszczyć i likwidować. Dziś odbudowanie takiego torowiska to miliardy euro. Oby stanęli przed plutonem egzekucyjnym za działanie na szkodę RP.
zlikwidowac zrobic deptak
Zlikwidować ZBK
remont torowiska Dąbka z Ogólną - chyba doskonale wpisuje się w lansowaną przez WEF strategię "Agenda 2030", której naczelnym mottem jest "Nie będziesz miał nic, i będziesz szczęśliwy" :) - ten nowy (!) przejazd torowy jest wspaniałym, fizycznym ograniczeniem prędkości dla aut do 10-20 km/h... jakoś trzeba odzwyczaić Kowalskiego od myślenia o takich abstrakcjach jak własny samochód, co nie?; )