UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki to jest remont jak klejenie taśmą szyby w drzwiach - tu jest potrzebny remont torów w każdą stronę bo tu wszystko się wali. PO ulicach na starówce jeździ się jak PO POligonie.... - no ale czy kogoś to obchodzi ? Widać w u m czekają tylko od pierwszego do pierwszego i to jest to co ich interesuje.