UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Remont torowiska na skrzyżowaniu ul Dąbka/ Piłsudskiego pokazuje jak marnie zarządzane jest nasze miasto. W dobrze zarządzanym mieście taki remont zrobionoby w max 3 tygodnie by jak najkrócej utrudniać życie kierowcom / mieszkańcom i jak najszybciej oddać do ruchu tak duże skrzyżowanie. U nas trwa juz to ponad 3 miesiąc i końca nie widać nie wspominając o ulepszeniu czegokolwiek tym skrzyżowaniu.
Jamaleg