UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KapitanSzyderca - Odezwał się lewacki klakier miejscowych szkodnikow z KO. Kłamia to ci twoi z PO, jeszcze nigdy prawdy nie powiedzieli i zadnej obietnicy nie zrealizowali. nawet tych 100 bajerow przez 750 dni nie potrafili zrealizowac. Ale liemingi nawet juz o to nie pytaja bo nie pamietaja. Co do tramwaju jest to kontal z lat 70 wersja waskotorowa, gdzie wam tak kazali siac propagande ze to nowoczesna konstrukcja? To9 juz stary zlom i zadne faceliftingi tu niczego nie zmienia. Towarzysze z PO, PSL, Lewica od lat nieudolnie, niegospodarnie administruja miastem i takie sa niepodwalazne fakty. Tu nie ma co do tego zandych watpliwosci. Miato daniej przemyslowe preznie sie rozwijajace zostalo odprowadzone do miasta porownywalnego do prypeci. Wszystko zniszczone, sprzedane przez stropianowcow. Żadna mini figurka mini piekarczyka tego nie uratujecie.

Jawamwójtaniewybierałem