UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Królewieckiej to jest takie torowisko że jak się rurki trzymać nie będziemy to nas przez okno wyrzuci z tramwaju i jedyne co motorniczy może zrobić to zwolnić.
babcia Viola
Na Królewieckiej to jest takie torowisko że jak się rurki trzymać nie będziemy to nas przez okno wyrzuci z tramwaju i jedyne co motorniczy może zrobić to zwolnić.
babcia Viola