UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Królewieckiej to jest takie torowisko że jak się rurki trzymać nie będziemy to nas przez okno wyrzuci z tramwaju i jedyne co motorniczy może zrobić to zwolnić.

babcia Viola

Anuluj