A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zawsze mozesz aplikowac na prace w biurze.
Niech lepiej się wezmą za A24 bo tam nic nie robią wiecznie coś tam się psuje jaki kierownik taki wydział niech się cieszą że tam pracują i zarabiają tyle co mają a nie wiecznie odpowiedzialność zrzucają na innych… kierownik do wyrzucenia!!!
@KapitanSzyderca - W Elblagu GE produkuje turbiny tylko do elektrowni parowych, nie wiatrowych.
W którym miejscu było pytanie o Elbląg? On pisał o Polsce.
Podwyżki trafiają do wszystkich. A w biurze nie chciałbyś pracować, no chyba ze chcesz być za wszystko odpowiedzislny i mało zarabiać. Nie ma prsktycznie nadgodzin, systemu nie ma żadnych podatkow, gola pensja.
@KapitanSzyderca - Gwoli ingormacji, nie tyko dla ciebie.
Który kierownik, bo jest dwóch z T1 i T2
Wielu Elblążan, ma żal do polityków, że upadł Zamech, Dolmel i podobne zakłady. Jednak czy przypadkiem nie sa "winni" robotnicy? Nie chcą pracować już za 20 dolarów na miesiąc, tak jak to było w czasach świetności tych zakładów. Nie starcza im 30 ani 300,a nawet 2000 jest mało. No i nie chcą pracować 7 dni w tygodniu po 12 godzin.
@starsza pani - To zerknij starsza pani do statystyk sprzed kilku lat. Jedna z największych firm w Europie. I na świecie nie miała się czego wstydzić. A dziś?
Który pracownik z produkcji załatwił jakieś zamówienie? Może sformułował ofertę, umowę?