Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
6
32
@Polska w ruinie - Teraz nieudacznicy z po doprowadzają Polskę do ruiny. Przewidywania takie że jak Orlen będzie tak dalej działał to za 4 - 5 lat bankrut. Wyliczyli że za Obajtka Orlen miał większe przychody niż obecnie cały kraj haha. Chyba chcą zrujnować kraj i uzależnić od ue i de.
Do moderacji
Odpowiedz
21
39
@Polska w ruinie - Co naprawi PiS? Przecież nie jest właścicielem spółki i nie może wpłynąć na jej zarządzanie. Lepiej będzie, jak nie będziesz wypowiadał się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Wg Ciebie PiS jest lekarstwem na każdy problem naszej Ojczyzny. Prawda jest zupełnie inna. Spowodowali ogromne zadłużenie kraju, skłócone społeczeństwo i złe relacje z sąsiadami.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Teraz nieudacznicy- kto to wyliczył, pewnie „fachowcy „ z dawnego Orlenu. Oczywiście Obajtek był „ geniuszem „ w każdej dziedzinie, zwłaszcza zarządzania dużym przedsiębiorstwem. Kaczynski lubi otaczać się ludźmi, którzy szybko uwierzą w swój”geniusz „ i do głowy im nie przyjdzie, że Prezes może się mylić.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
No za Obajtka to Arabia Saudyjska u nas ropę kupowała zaraz się dowiem. Zrób paliwo po 7,00 PLN to zobaczysz jak zyski Orlenu skoczą niebotycznie. Taki cud gospodarczy, że Lotos oddano za roczny utarg firmy. A jakie spółki skarbu Państwa na dno poszły o tym już nie napiszesz prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@starsza pani - To zerknij starsza pani do statystyk sprzed kilku lat. Jedna z największych firm w Europie. I na świecie nie miała się czego wstydzić. A dziś?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ciemnogród komentującego przeraża ….. 😂😂😂😂
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A Chiny zużywają o 30% więcej węgla niż produkcja światowa jak mawiał geniusz ekonomii Nawrocki 😂😂😂
Do moderacji
Odpowiedz
2
0