Wybrany wątek opinii

Amerykańce mają urwanie głowy z tym elbląskim GE. Wydają kasę na podwyżki, ale ona trafia do biurowych i zdalnych. Ci co na fabryce mają niskie pensje, więc ich podwyżki tez są niskie i ciągle są niezadowoleni. Ale najważniejsze, że prezes ma 7,5%
(2025.08.27)
Zawsze mozesz aplikowac na prace w biurze.
Kuba Brener (2025.08.27)
Podwyżki trafiają do wszystkich. A w biurze nie chciałbyś pracować, no chyba ze chcesz być za wszystko odpowiedzislny i mało zarabiać. Nie ma prsktycznie nadgodzin, systemu nie ma żadnych podatkow, gola pensja.
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy