Wybrany wątek opinii
Amerykańce mają urwanie głowy z tym elbląskim GE. Wydają kasę na podwyżki, ale ona trafia do biurowych i zdalnych. Ci co na fabryce mają niskie pensje, więc ich podwyżki tez są niskie i ciągle są niezadowoleni. Ale najważniejsze, że prezes ma 7,5%
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
Zawsze mozesz aplikowac na prace w biurze.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
Podwyżki trafiają do wszystkich. A w biurze nie chciałbyś pracować, no chyba ze chcesz być za wszystko odpowiedzislny i mało zarabiać. Nie ma prsktycznie nadgodzin, systemu nie ma żadnych podatkow, gola pensja.
Do moderacji
Odpowiedz
10
7