Wybrany wątek opinii

Niech lepiej się wezmą za A24 bo tam nic nie robią wiecznie coś tam się psuje jaki kierownik taki wydział niech się cieszą że tam pracują i zarabiają tyle co mają a nie wiecznie odpowiedzialność zrzucają na innych… kierownik do wyrzucenia!!!
(2025.08.27)
Który kierownik, bo jest dwóch z T1 i T2
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy