Wybrany wątek opinii

GE w Elblągu jest teraz silne ze względu na dużo zamówień w fabryce, na produkcji Dlaczego na tych podwyżkach korzysta administracja i pracownicy biurowi, którzy nie maja udziału w tych zamówieniach. To oni dostają najwyższe podwyżki bo mają wysokie pensje i po podwyżce jeszcze większe, a tokarz i frezer którzy stoją przy maszynie za 100 lat takich pensji nie dostaną
(2025.08.27)
Który pracownik z produkcji załatwił jakieś zamówienie? Może sformułował ofertę, umowę?
entuzjasta (2025.08.27)
Ale głupoty piszesz …
Takituteraz (2025.08.27)
Gdyby nie pracownicy biurowi którzy jak poprzednik napisał - dają oferty, zamawiają, opracowują technologię, to na maszynie byś mógł obrabiać swoje gile co najwyżej. Zastanów się co piszesz. Każdy jest w tej firmie potrzebny. I fizyczny i biurowy. I podwyżki są dla wszystkich jednakowe, jednakowy procent i min 550 zł.
(2025.08.28)
Zdalny kopiuj wklej napisałeś lub narysowałeś coś sam czy korzystasz z technologii i rysunków Zamechowskich?
gen.Świerczewski (2025.08.29)
@gen.Świerczewski - Macie tam straszny ból d... na fabryce, że niektórzy mogą pracować zdalnie. Taka typowa, polska zawiść, bo o co innego może chodzić?
KapitanSzyderca (2025.08.29)
@KapitanSzyderca - O pieniądze chodzi a o co innego? Dla mnie mogą strajkować a najlepiej jak GE splajtuje i zwinie się z miasta, wtedy może przestaną się dopominać o więcej i więcej i tak bez końca.
(2025.08.29)
Prawda, ale macie tam paru takich biurowych, co lepiej byłoby dla firmy, żeby brali pensję ale do pracy nie przychodzili. Tacy geniusze!
(2025.08.29)
Powrót do komentarzy