UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podwyżki trafiają do wszystkich. A w biurze nie chciałbyś pracować, no chyba ze chcesz być za wszystko odpowiedzislny i mało zarabiać. Nie ma prsktycznie nadgodzin, systemu nie ma żadnych podatkow, gola pensja.


Anuluj