UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podwyżki trafiają do wszystkich. A w biurze nie chciałbyś pracować, no chyba ze chcesz być za wszystko odpowiedzislny i mało zarabiać. Nie ma prsktycznie nadgodzin, systemu nie ma żadnych podatkow, gola pensja.