A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Pasmo sukcesów pis - Jak zwykle kłamstwo. Pensje są podnoszone raz w roku (te podstawowe). Czy nie widzisz związku z podwyżką wynagrodzeń, a wzrostem cen i wyższą inflacją? Nie rozumiesz tego, to wielka szkoda.
To zapraszam do prywatnej firmy i będzie po problemie. Nic się nie podoba
No za Obajtka to Arabia Saudyjska u nas ropę kupowała zaraz się dowiem. Zrób paliwo po 7,00 PLN to zobaczysz jak zyski Orlenu skoczą niebotycznie. Taki cud gospodarczy, że Lotos oddano za roczny utarg firmy. A jakie spółki skarbu Państwa na dno poszły o tym już nie napiszesz prawda.
@Ciekawy - No jak małpie dasz brzytwę to myślisz, że Cię ogoli jak barber. To tak nie działa jak PiS rozpoczął marsz ku bankructwu. Rozdawnictwo.500+.800+. Presja tej jałmużny, którą spłacamy z odsetkami jest niewiarygodna.
@Ciekawy - PIS nie rządzi już prawie 2 lata i wystarczyło, aby z Polski zrobić burdel!
Ta sytuacja może tylko zaszkodzić naszej przyszłości...
Co Ty bredzisz człowieku.1 linia produkcji łopatek została przeniesiona w zeszłym roku ze Szwajcarii do Elbląga właśnie, a kolejne nowe maszyny są w drodze. Łopatkownia ma 130% obłożenia na kolejne 10 lat, dlatego część zlecana jest do Indii, bo już się nie wyrabiają pomimo nowych maszyn i nadgodzin.
Lubię sobie tak z samego rana przy kawce poczytać komentarze ludzi, którzy pojęcia zielonego nie mają, a najwięcej krzyczą.
Google takie trudne prawda? - "Firma GE jest dostawcą turbin wiatrowych w Polsce, a jej turbiny są stosowane na dużych farmach wiatrowych, takich jak Farma Wiatrowa Potęgowo (219 MW mocy, turbiny GE o mocach 2,5 MW i 2,75 MW). GE posiada również zakłady produkcyjne w Polsce, a dzięki przejęciu firmy LM Wind Power, wzmocniło swoją pozycję na polskim rynku energetyki wiatrowej. "
@inżynier i technik - Przeciez jest napisane ze oprócz 7.5% jest minimum 550.Czyli podanie kwotowej podwyzki chroni tych najmniej zarbiajacych