UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech lepiej się wezmą za A24 bo tam nic nie robią wiecznie coś tam się psuje jaki kierownik taki wydział niech się cieszą że tam pracują i zarabiają tyle co mają a nie wiecznie odpowiedzialność zrzucają na innych… kierownik do wyrzucenia!!!