UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wielu Elblążan, ma żal do polityków, że upadł Zamech, Dolmel i podobne zakłady. Jednak czy przypadkiem nie sa "winni" robotnicy? Nie chcą pracować już za 20 dolarów na miesiąc, tak jak to było w czasach świetności tych zakładów. Nie starcza im 30 ani 300,a nawet 2000 jest mało. No i nie chcą pracować 7 dni w tygodniu po 12 godzin.
entuzjasta