97
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
GE Vernova ukrywa pensje przed rozmowa kwalifikacyjna, napiszcie ile wam oferowali na umowie o prace czy pensja 10-11tys zl brutto jest mozliwa jako monter turbin lub spawacz turbin? bo nie wiem czy sobie tym glowe zawracac i czekac na rozmowe
zarobas (2025.08.27)
@zarobas - Tym na przyuczeniu albo słabiej sobie radzącym proponują 10 tys brutto.
Piachosyp (2025.08.27)
Najciekawsze jest to żę żaden z tych związków nie reagował kiedy koncern wygasił odlewnie żeliwa a następnie jedyną w polsce odlewnie staliwa zdolną odlewać komponenty do turbin parowych używanych w elektrowniach nuklearnych. Teraz zarobią inni a specjalistyczna wiedza techniczna zaniknie. Szkoda że autor artykułu nie wspomniał o ile walczą MZZ i Solidarność - podpowiem że nie jest to bajońska kwota.
Rudy_102 (2025.08.27)
Ustawa wdrażająca przepisy o jawności wynagrodzeń wejdzie w życie 24 grudnia 2025 roku, po upływie 6 miesięcy od dnia ogłoszenia. Nowelizacja Kodeksu pracy nakłada na pracodawców obowiązek podawania widełek płacowych w ofertach pracy i wprowadza możliwość otrzymania od pracodawcy informacji o wynagrodzeniach na tym samym lub podobnym stanowisku. DOPIERO SIE ZACZNIE JAZDA BEZ TRZYMANKI, czy mogłby ktoś oszczedzić nam kandydatom czasu i ujawnic swoja aktualna pensje brutto na produkcji w GE ??? I tak DOWIEM sie predzej czy pozniej jaka jest wasza pensja.
jajek (2025.08.27)

info

1  
  4
Strajkujcie strajkujcie. Już były takie firmy w Elblągu gdzie strajkowali i.. , ,, i już ich niema. Żeby historia się nie powtórzyła i ta firma się nie zawinęła a robi już przymiarki. :):)
(2025.08.27)

info

9  
  3
Dostali min.7,5% podwyżki (jeśli ktoś zarabiał poniżej 7'500 brutto to nawet więcej) i ciągle im mało!! Wstydu nie mają! Nauczyciele, emeryci i wielu innych mogło w tym roku tylko o takich podwyżkach pomarzyć. Już nie jedną firmę w tym kraju tak związkowcy wykończyli. Produkcja poszła za granicę a ludzie siedzą na bezrobociu, bo związkowcy byli pazerni na kasę.
(2025.08.27)
@Emil_MA - Uzasadnij ten fikołek logiczny. Przejęli kraj w stagnacji gospodarczej 0,5% wzrost PKB a mamy 3%. Inflacja zduszona. Deficytem chcesz podłogę wycierać? PiS osiem lat gadał o inwestycjach i łopaty nie wbił. Albo zasypywał co zaczął jak Ostrołęka.
(2025.08.27)
Trzymam kciuki za powodzenie akcji. Trzymajcie Amerykanów w szachu i niech wyskakują z kasy. Niech sobie nie mysla ze Polacy będą pracować za miskę kawioru. To musi byc wiaderko owoców morza
(2025.08.27)

info

9  
  3
Takie podwyżki jak i nowy dyrektor co sie kubkami zajmuje z bhp.
Wiceprezes (2025.08.27)

info

8  
  1
Dokąd ta firma zmierza skoro zatrudnia takich geniuszy jak ten od kubków. To trzeba mieć rozmach. Parodia. Ten wyczyn jest już słyszalny w całym mieście.
Puszkowa cola (2025.08.27)