UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech lepiej się wezmą za A24 bo tam nic nie robią wiecznie coś tam się psuje jaki kierownik taki wydział niech się cieszą że tam pracują i zarabiają tyle co mają a nie wiecznie odpowiedzialność zrzucają na innych… kierownik do wyrzucenia!!!