UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@starsza pani - To zerknij starsza pani do statystyk sprzed kilku lat. Jedna z największych firm w Europie. I na świecie nie miała się czego wstydzić. A dziś?
@starsza pani - To zerknij starsza pani do statystyk sprzed kilku lat. Jedna z największych firm w Europie. I na świecie nie miała się czego wstydzić. A dziś?