UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No za Obajtka to Arabia Saudyjska u nas ropę kupowała zaraz się dowiem. Zrób paliwo po 7,00 PLN to zobaczysz jak zyski Orlenu skoczą niebotycznie. Taki cud gospodarczy, że Lotos oddano za roczny utarg firmy. A jakie spółki skarbu Państwa na dno poszły o tym już nie napiszesz prawda.


Anuluj