Wybrany wątek opinii

I tak GE w Elblągu przeznaczone jest do likwidacji za jakieś 2 -3 lata Produkcje łopatek już do Indii przenieśli
(2025.08.27)
Co Ty bredzisz człowieku.1 linia produkcji łopatek została przeniesiona w zeszłym roku ze Szwajcarii do Elbląga właśnie, a kolejne nowe maszyny są w drodze. Łopatkownia ma 130% obłożenia na kolejne 10 lat, dlatego część zlecana jest do Indii, bo już się nie wyrabiają pomimo nowych maszyn i nadgodzin.
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy