Wybrany wątek opinii

Skąd taki wzrost bezrobocia skoro 8 lat rządzili nami fachowcy z PiS ??? Dlaczego zadłużenie szpitali wzrosło dwukrotnie w 8 lat ? Dlaczego dług publiczny jest 2 x większy po 8 latach ?
Ciekawy (2025.08.27)
@Ciekawy - No jak małpie dasz brzytwę to myślisz, że Cię ogoli jak barber. To tak nie działa jak PiS rozpoczął marsz ku bankructwu. Rozdawnictwo.500+.800+. Presja tej jałmużny, którą spłacamy z odsetkami jest niewiarygodna.
(2025.08.27)
@Ciekawy - PIS nie rządzi już prawie 2 lata i wystarczyło, aby z Polski zrobić burdel!
Emil_MA (2025.08.27)
@Emil_MA - Uzasadnij ten fikołek logiczny. Przejęli kraj w stagnacji gospodarczej 0,5% wzrost PKB a mamy 3%. Inflacja zduszona. Deficytem chcesz podłogę wycierać? PiS osiem lat gadał o inwestycjach i łopaty nie wbił. Albo zasypywał co zaczął jak Ostrołęka.
(2025.08.27)
co lepsze dżuma czy cholera?
(2025.08.29)
Powrót do komentarzy