UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lubię sobie tak z samego rana przy kawce poczytać komentarze ludzi, którzy pojęcia zielonego nie mają, a najwięcej krzyczą.

KapitanSzyderca

Anuluj