UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lubię sobie tak z samego rana przy kawce poczytać komentarze ludzi, którzy pojęcia zielonego nie mają, a najwięcej krzyczą.
KapitanSzyderca
Lubię sobie tak z samego rana przy kawce poczytać komentarze ludzi, którzy pojęcia zielonego nie mają, a najwięcej krzyczą.
KapitanSzyderca