A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kogo reprezentuje Zwiazek Zawodowy Inzynierów i Techników? No przecie nie ludzi z produkcji. Oni się zgodzili na 7,5% bo oni reprezentują biurowych i administarcję która ma wysokie pensje. Po tej podwyżce bedą mieli jeszcze wieksze pensje i bedzie jeszcze wieksza róznica. Dlatego ten zwiazek podpisal porozumienie bo jest dla niego korzystne
Pisowcu ty pewnie myślisz że i kasa Unijna to zasługa PiS ?
I tak GE w Elblągu przeznaczone jest do likwidacji za jakieś 2 -3 lata Produkcje łopatek już do Indii przenieśli
Pasmo sukcesów -Juą dużo widziałem wiatraków w polsce z logo GE i ciekawe kto podpisał z nimi kontrakt
@Pasmo sukcesów pis - Ile dostajesz za te wpisy? Może ja bym sobie dorobił? Tylko nie wiem ile sokzburaka płaci.
Odkad dr. nakretka przejal wladze w miescie mamy straszny bajzel, wsztsko sie sypie, sor dobija pacjentow, dziwne dzialania policji, likwidowane sa duze zaklady pracy, komunikacja miejska w ruinie, ogromna niegospodarnosc. Ile tego dziadostwa jeszcze?
@Polska w ruinie - Co naprawi PiS? Przecież nie jest właścicielem spółki i nie może wpłynąć na jej zarządzanie. Lepiej będzie, jak nie będziesz wypowiadał się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. Wg Ciebie PiS jest lekarstwem na każdy problem naszej Ojczyzny. Prawda jest zupełnie inna. Spowodowali ogromne zadłużenie kraju, skłócone społeczeństwo i złe relacje z sąsiadami.
Przecież w GE jest mało zatrudnionych przeważnie na wyższych stanowiskach a zwykli pracownicy fizyczni pracują w spółkach podwykonawczych za minimalną krajową taka jest prawda
Strajki to polska specjalność, zaczęło się od "warchołów radomskich", a referendum to opinia publiczna. Coś tym pracownikom padło na rozum...
@Teraz nieudacznicy- kto to wyliczył, pewnie „fachowcy „ z dawnego Orlenu. Oczywiście Obajtek był „ geniuszem „ w każdej dziedzinie, zwłaszcza zarządzania dużym przedsiębiorstwem. Kaczynski lubi otaczać się ludźmi, którzy szybko uwierzą w swój”geniusz „ i do głowy im nie przyjdzie, że Prezes może się mylić.