UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co Ty bredzisz człowieku.1 linia produkcji łopatek została przeniesiona w zeszłym roku ze Szwajcarii do Elbląga właśnie, a kolejne nowe maszyny są w drodze. Łopatkownia ma 130% obłożenia na kolejne 10 lat, dlatego część zlecana jest do Indii, bo już się nie wyrabiają pomimo nowych maszyn i nadgodzin.