UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@inżynier i technik - Przeciez jest napisane ze oprócz 7.5% jest minimum 550.Czyli podanie kwotowej podwyzki chroni tych najmniej zarbiajacych
Jerzy Lebioda
@inżynier i technik - Przeciez jest napisane ze oprócz 7.5% jest minimum 550.Czyli podanie kwotowej podwyzki chroni tych najmniej zarbiajacych
Jerzy Lebioda