UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@inżynier i technik - Przeciez jest napisane ze oprócz 7.5% jest minimum 550.Czyli podanie kwotowej podwyzki chroni tych najmniej zarbiajacych

Jerzy Lebioda

Anuluj