Wybrany wątek opinii

Przecież to dzięki pis w Polsce pensje są podnoszone 2 razy w roku. Jeszcze wam mało ?? Nam tu nie potrzeba niemieckich czy amerykańskich wiatraków.
Pasmo sukcesów pis (2025.08.27)
@Pasmo sukcesów pis - dzięki PIS inflacja bije rekordy i dzięki PIS jest jedna wielka drożyzna, dzięki PIS wiele zakładów upadło bo koszty wzrosły. Także PiS już wystarczająco dużo zrobił
Marian89 (2025.08.27)
@Pasmo sukcesów pis - Ile dostajesz za te wpisy? Może ja bym sobie dorobił? Tylko nie wiem ile sokzburaka płaci.
(2025.08.27)
@Pasmo sukcesów pis - Jak zwykle kłamstwo. Pensje są podnoszone raz w roku (te podstawowe). Czy nie widzisz związku z podwyżką wynagrodzeń, a wzrostem cen i wyższą inflacją? Nie rozumiesz tego, to wielka szkoda.
babunia (2025.08.27)
Powrót do komentarzy