Wybrany wątek opinii
Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników.
Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających
Do moderacji
Odpowiedz
26
10
@inżynier i technik - Przeciez jest napisane ze oprócz 7.5% jest minimum 550.Czyli podanie kwotowej podwyzki chroni tych najmniej zarbiajacych
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
@inżynier i technik - ten związek dba tylko o interes pracodawcy no i poniekąd o swój własny !!!! żenujący związek choć kasa najważniejsza !! dla siebie, a co tam załoga ! tacy ślizgacze bez własnego zdania....
Do moderacji
Odpowiedz
8
3