Wybrany wątek opinii

Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników. Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających
inżynier i technik (2025.08.27)
@inżynier i technik - Przeciez jest napisane ze oprócz 7.5% jest minimum 550.Czyli podanie kwotowej podwyzki chroni tych najmniej zarbiajacych
Jerzy Lebioda (2025.08.27)
@inżynier i technik - ten związek dba tylko o interes pracodawcy no i poniekąd o swój własny !!!! żenujący związek choć kasa najważniejsza !! dla siebie, a co tam załoga ! tacy ślizgacze bez własnego zdania....
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy