UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odkad dr. nakretka przejal wladze w miescie mamy straszny bajzel, wsztsko sie sypie, sor dobija pacjentow, dziwne dzialania policji, likwidowane sa duze zaklady pracy, komunikacja miejska w ruinie, ogromna niegospodarnosc. Ile tego dziadostwa jeszcze?

wszoku