UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Teraz nieudacznicy- kto to wyliczył, pewnie „fachowcy „ z dawnego Orlenu. Oczywiście Obajtek był „ geniuszem „ w każdej dziedzinie, zwłaszcza zarządzania dużym przedsiębiorstwem. Kaczynski lubi otaczać się ludźmi, którzy szybko uwierzą w swój”geniusz „ i do głowy im nie przyjdzie, że Prezes może się mylić.

starsza pani

Anuluj