A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników.
Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających
I takie tu o to prawdziwe życie !
LOGSTOR też tak psioczył !!!!!
Najwięcej dostanie prezes GE, który to negocjuje. Całe 7,5% od swojej pensji. Poza tym największymi beneficjentami będą pozostałe białe kołnierzyki. Do nich trafia największa część podwyżek w GE. Tak zawsze było.
Amerykańce mają urwanie głowy z tym elbląskim GE. Wydają kasę na podwyżki, ale ona trafia do biurowych i zdalnych. Ci co na fabryce mają niskie pensje, więc ich podwyżki tez są niskie i ciągle są niezadowoleni. Ale najważniejsze, że prezes ma 7,5%
@Pasmo sukcesów pis - dzięki PIS inflacja bije rekordy i dzięki PIS jest jedna wielka drożyzna, dzięki PIS wiele zakładów upadło bo koszty wzrosły. Także PiS już wystarczająco dużo zrobił
GE w Elblągu jest teraz silne ze względu na dużo zamówień w fabryce, na produkcji Dlaczego na tych podwyżkach korzysta administracja i pracownicy biurowi, którzy nie maja udziału w tych zamówieniach. To oni dostają najwyższe podwyżki bo mają wysokie pensje i po podwyżce jeszcze większe, a tokarz i frezer którzy stoją przy maszynie za 100 lat takich pensji nie dostaną
U Morawieckiego za miskie ryżu pracowali a teraz ciągle im mało ! Nie było by do dziś kpo a więc i 800+