97
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników. Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających
inżynier i technik (2025.08.27)
Przecież to dzięki pis w Polsce pensje są podnoszone 2 razy w roku. Jeszcze wam mało ?? Nam tu nie potrzeba niemieckich czy amerykańskich wiatraków.
Pasmo sukcesów pis (2025.08.27)
I takie tu o to prawdziwe życie !
(2025.08.27)

info

2  
  2
Praca nie jest najważniejsza. Idźta się modlić a nie strajkować. I bądźcie wdzięczni partii
Priorytety pislamistów (2025.08.27)

info

6  
  7
LOGSTOR też tak psioczył !!!!!
pila (2025.08.27)

info

11  
  1
Najwięcej dostanie prezes GE, który to negocjuje. Całe 7,5% od swojej pensji. Poza tym największymi beneficjentami będą pozostałe białe kołnierzyki. Do nich trafia największa część podwyżek w GE. Tak zawsze było.
(2025.08.27)

info

15  
  8
Amerykańce mają urwanie głowy z tym elbląskim GE. Wydają kasę na podwyżki, ale ona trafia do biurowych i zdalnych. Ci co na fabryce mają niskie pensje, więc ich podwyżki tez są niskie i ciągle są niezadowoleni. Ale najważniejsze, że prezes ma 7,5%
(2025.08.27)
@Pasmo sukcesów pis - dzięki PIS inflacja bije rekordy i dzięki PIS jest jedna wielka drożyzna, dzięki PIS wiele zakładów upadło bo koszty wzrosły. Także PiS już wystarczająco dużo zrobił
Marian89 (2025.08.27)
GE w Elblągu jest teraz silne ze względu na dużo zamówień w fabryce, na produkcji Dlaczego na tych podwyżkach korzysta administracja i pracownicy biurowi, którzy nie maja udziału w tych zamówieniach. To oni dostają najwyższe podwyżki bo mają wysokie pensje i po podwyżce jeszcze większe, a tokarz i frezer którzy stoją przy maszynie za 100 lat takich pensji nie dostaną
(2025.08.27)
U Morawieckiego za miskie ryżu pracowali a teraz ciągle im mało ! Nie było by do dziś kpo a więc i 800+
(2025.08.27)

info

2  
  10