UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Teraz nieudacznicy- kto to wyliczył, pewnie „fachowcy „ z dawnego Orlenu. Oczywiście Obajtek był „ geniuszem „ w każdej dziedzinie, zwłaszcza zarządzania dużym przedsiębiorstwem. Kaczynski lubi otaczać się ludźmi, którzy szybko uwierzą w swój”geniusz „ i do głowy im nie przyjdzie, że Prezes może się mylić.
starsza pani