UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kogo reprezentuje Zwiazek Zawodowy Inzynierów i Techników? No przecie nie ludzi z produkcji. Oni się zgodzili na 7,5% bo oni reprezentują biurowych i administarcję która ma wysokie pensje. Po tej podwyżce bedą mieli jeszcze wieksze pensje i bedzie jeszcze wieksza róznica. Dlatego ten zwiazek podpisal porozumienie bo jest dla niego korzystne