UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież w GE jest mało zatrudnionych przeważnie na wyższych stanowiskach a zwykli pracownicy fizyczni pracują w spółkach podwykonawczych za minimalną krajową taka jest prawda
Przecież w GE jest mało zatrudnionych przeważnie na wyższych stanowiskach a zwykli pracownicy fizyczni pracują w spółkach podwykonawczych za minimalną krajową taka jest prawda