UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież w GE jest mało zatrudnionych przeważnie na wyższych stanowiskach a zwykli pracownicy fizyczni pracują w spółkach podwykonawczych za minimalną krajową taka jest prawda


Anuluj