UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odkad dr. nakretka przejal wladze w miescie mamy straszny bajzel, wsztsko sie sypie, sor dobija pacjentow, dziwne dzialania policji, likwidowane sa duze zaklady pracy, komunikacja miejska w ruinie, ogromna niegospodarnosc. Ile tego dziadostwa jeszcze?
wszoku