A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Powodzianie jak wam sięPOwodzi ?
W ostatnich latach lokalni politycy z platformy obywatelskiej i jeden szkodnik z PSLu swoim niechlujstwem, niegospodarnoscia doprowadzili do ruiny zbiornik retencyjny/przeciwpowodzowy wybudowany jeszcze przez niemcow. I to oni ponosza pelna odpowiedzialnosc za zalanie miasta. Poki zyja musza zostac za to rozliczeni i wsadzeni do wiezienia.
Tak, jeszcze niegdy chyba nie wylała. Jest to dzielnica z mojego dzieciństwa. Może wreszcie rządzący zaczną się pochylać na infrastrukturą (!?) i możliwościami zabudowy danego terenu. W tych czasach liczy się pieniądz i nikt nie zastanawia się, co będzie dalej... W Elblągu znikają terenu zielone, a pojawia się beton... , bo liczy się zarobić tu i teraz, a potem niech się kolejni martwią...
Tak, jeszcze niegdy chyba nie wylała. Jest to dzielnica z mojego dzieciństwa. Może wreszcie rządzący zaczną się pochylać na infrastrukturą (!?) i możliwościami zabudowy danego terenu. W tych czasach liczy się pieniądz i nikt nie zastanawia się, co będzie dalej... W Elblągu znikają terenu zielone, a pojawia się beton... , bo liczy się zarobić tu i teraz, a potem niech się kolejni martwią...
Na szczęści dziesiątki milionów dobrze wydane na nowy basen, więc nie ma potrzeby robić inwestycji dla zabezpieczenia mieszkańców przed powodzią, brawo panie i panowie rządzący naszym miastem. Wydając pozwolenie na budowę Elzam Tower ratusz uwzględnił fakt, że zaraz ich zaleje? Ktoś to zbada? Złoży zawiadomienie do prokuratury? Czy cicho sza i pod dywanik?
Usralismy się ale usmiechajmy się proponuję zaprosić FredaAster zatańczy i zaśpiewa deszczową piosenkę.
Teren pod zbiornik retencyjny przygotowany, ale Wody Polskie wstrzymały jego budowę. Może teraz się nad tą budowlą hydrotwchniczną pochylą i dokończą jej budowę.
No właśnie a kto wydał pozwolenie na budowę bloku z podziemnymi garażami przy kumpeli?? A teraz zdziwienie płacz?? Od zawsze wiadomo było że tam wylewa. Uregulowanie rzeki betonem w tym miejscu nie spowoduje że raz na kilka lat nie będzie wylewać. A teraz za wszystko będzie płacić miasto! A deweloper szczęśliwy bo sprzedane. Trzeba myśleć!!!!
To że nie kosza to akurat się chwali. Pomyśl człowieku i się dokształć. !!! Czemu się nie kosi trawników
Cóż za "wspaniała" promocja Elbląga za darmo !!!
... tragicze to wszystko, brak słów na "zarządzających" naszym miastem !!!