UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cóż za "wspaniała" promocja Elbląga za darmo !!! ... tragicze to wszystko, brak słów na "zarządzających" naszym miastem !!!
Cóż za "wspaniała" promocja Elbląga za darmo !!! ... tragicze to wszystko, brak słów na "zarządzających" naszym miastem !!!