UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na szczęści dziesiątki milionów dobrze wydane na nowy basen, więc nie ma potrzeby robić inwestycji dla zabezpieczenia mieszkańców przed powodzią, brawo panie i panowie rządzący naszym miastem. Wydając pozwolenie na budowę Elzam Tower ratusz uwzględnił fakt, że zaraz ich zaleje? Ktoś to zbada? Złoży zawiadomienie do prokuratury? Czy cicho sza i pod dywanik?


Anuluj