UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie a kto wydał pozwolenie na budowę bloku z podziemnymi garażami przy kumpeli?? A teraz zdziwienie płacz?? Od zawsze wiadomo było że tam wylewa. Uregulowanie rzeki betonem w tym miejscu nie spowoduje że raz na kilka lat nie będzie wylewać. A teraz za wszystko będzie płacić miasto! A deweloper szczęśliwy bo sprzedane. Trzeba myśleć!!!!


Anuluj