UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie a kto wydał pozwolenie na budowę bloku z podziemnymi garażami przy kumpeli?? A teraz zdziwienie płacz?? Od zawsze wiadomo było że tam wylewa. Uregulowanie rzeki betonem w tym miejscu nie spowoduje że raz na kilka lat nie będzie wylewać. A teraz za wszystko będzie płacić miasto! A deweloper szczęśliwy bo sprzedane. Trzeba myśleć!!!!