UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na szczęści dziesiątki milionów dobrze wydane na nowy basen, więc nie ma potrzeby robić inwestycji dla zabezpieczenia mieszkańców przed powodzią, brawo panie i panowie rządzący naszym miastem. Wydając pozwolenie na budowę Elzam Tower ratusz uwzględnił fakt, że zaraz ich zaleje? Ktoś to zbada? Złoży zawiadomienie do prokuratury? Czy cicho sza i pod dywanik?