UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W ostatnich latach lokalni politycy z platformy obywatelskiej i jeden szkodnik z PSLu swoim niechlujstwem, niegospodarnoscia doprowadzili do ruiny zbiornik retencyjny/przeciwpowodzowy wybudowany jeszcze przez niemcow. I to oni ponosza pelna odpowiedzialnosc za zalanie miasta. Poki zyja musza zostac za to rozliczeni i wsadzeni do wiezienia.
Deunizacja