UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, jeszcze niegdy chyba nie wylała. Jest to dzielnica z mojego dzieciństwa. Może wreszcie rządzący zaczną się pochylać na infrastrukturą (!?) i możliwościami zabudowy danego terenu. W tych czasach liczy się pieniądz i nikt nie zastanawia się, co będzie dalej... W Elblągu znikają terenu zielone, a pojawia się beton... , bo liczy się zarobić tu i teraz, a potem niech się kolejni martwią...