UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No właśnie a kto wydał pozwolenie na budowę bloku z podziemnymi garażami przy kumpeli?? A teraz zdziwienie płacz?? Od zawsze wiadomo było że tam wylewa. Uregulowanie rzeki betonem w tym miejscu nie spowoduje że raz na kilka lat nie będzie wylewać. A teraz za wszystko będzie płacić miasto! A deweloper szczęśliwy bo sprzedane. Trzeba myśleć!!!!