UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ostatnich latach lokalni politycy z platformy obywatelskiej i jeden szkodnik z PSLu swoim niechlujstwem, niegospodarnoscia doprowadzili do ruiny zbiornik retencyjny/przeciwpowodzowy wybudowany jeszcze przez niemcow. I to oni ponosza pelna odpowiedzialnosc za zalanie miasta. Poki zyja musza zostac za to rozliczeni i wsadzeni do wiezienia.

Deunizacja

Anuluj