UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cóż jest jak jest, za chwilę skończy się lato i po imprezach, za chwilę konfa i pis przejmą stery i po będzie totalnie po imprezie więc korzystajmy z chwili bo ona nie trwa wiecznie
cóż jest jak jest, za chwilę skończy się lato i po imprezach, za chwilę konfa i pis przejmą stery i po będzie totalnie po imprezie więc korzystajmy z chwili bo ona nie trwa wiecznie