UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

250tysiecy za 2h w Tv w primetime... Toc to mega reklama.... Do tego kilka wejść w ciągu dnia na antenie kilkanascie reklam w internecie i w TVP1 i TVP2 w ciągu tygodnia. 450tys to jak za darmo. Szkoda że województwo nic od siebie nie dało.

Ministrant

Anuluj